matej.jpg

 • Den zvířat v pátek 6. října

  Program začne v 16:30 mší svatou s požehnáním zvířat na farní zahradě, následovat bude od 17:30 na faře divadelní představení Tři prasátka a táborák. Přijďte i se svými zvířátky, vstup volný. 

 • Nová farní trička a mikiny jsou tady! Neváhejte objednávat

  Naše farnost aktuálně nechala vyrobit první zkušební várku nových farních triček a mikin, která jsou ve všech velikostech vystavená na faře. Po nedělních bohoslužbách nebo v době konání dalších farních aktivit je možné si je prohlédnout, vyzkoušet a případně si je závazně objednat prostřednictvím přiloženého formuláře.

   

 • Benefiční neděle

  V neděli 1. října od 11:00 srdečně zveme na benefiční setkání na zahradě fary u kostela sv. Matěje, kde proběhne prodej výrobků dětí. Výtěžek poputuje na Záchrannou stanici Pavlov. 

 • Farní klub katolické víry

  Srdečně zveme do našeho společenství všechny, kdo mají zájem o: společnou modlitbu; povídání na téma, týkající se našeho náboženství; možnost zeptat se na nejasnosti; sdílet víru a diskutovat s druhými; vytváření přátelského společenství; rozšíření svých vědomostí o katolickém křesťanství; prohloubení víry; bližší poznání dalších členů naší farnosti; pravidelný kontakt s farářem.

 • 5. hanspaulská výstava hub

  Uskuteční se v sobotu 16. září na faře u sv. Matěje od 13 do 16h. Vstup volný. Srdečně zveme!

 • Farní pouť do Staré Boleslavi - středa 6. září 2023

  Srdečně zveme na farní pouť do Staré Boleslavi 6. září 2023. K účasti je nutno se přihlásit, tedy kdo by měl zájem se zúčastnit, musí zavolat či poslat zprávu (720340265), prosíme, farářovi v úterý nebo ve středu dopoledne pro bližší informace.
 • Farní odpoledne pro děti

  Srdečně zveme na farní odpoledne pro děti v pátek 23. června u sv. Matěje, při kterém poděkujeme za uplynulý školní rok a poprosíme za klidné prožití prázdnin. Od 16:30 mše svatá v kostele, v 17:30 divadlo, a poté opékání špekáčků na farní zahradě.

   

   

 • Na věčnost odešel pan Josef Škrábek

  Dne 16. června 2023 zesnul v požehnaném věku 95 let pan Ing. Josef Škrábek, čestný občan Valče v Čechách a farník od svatého Matěje. Poslední rozloučení proběhne při mši svaté ve čtvrtek 22. června ve 14:00 v kostele sv. Matěje.