matej.jpg

 • Den zvířat u sv. Matěje

  Pořádaný v sobotu 3. října u příležitosti svátku sv. Františka z Assisi v areálu fary u sv. Matěje. Srdečně zveme.

 • FOTOGALERIE: Jedenáctá Svatomichaelská pouť

  Malou milou venkovní pouť u kapličky sv. Michaela Archanděla v Praze 6 - Dejvicích uspořádala svatomatějská římskokatolická farnost a Staroperníkářské usedlictvo v úterý 29. září 2020.
 • Informace o organizaci bohoslužeb.

  Milí farníci, abychom předešli případným nepříjemnostem ohledně dodržování nařízených hygienických opatření, budou bohoslužby v kostele sv. Matěje v následujícím období až do odvolání probíhat následovně: - bohoslužby budou probíhat normálně podle obvyklého měsíčního rozpisu - vstup do kostela povolen pouze s rouškou, prosíme o dostatečné rozestupy - v kostele je 50 míst k sezení, ostatní účastníci bohoslužby zůstanou před kostelem, poslech bude zajištěn reproduktorem - doporučujeme oblečení adekvátní počasí, případně deštník - podávání sv. přijímání dovoleno jedině na ruku - v kostele bude k dispozici desinfekce - pokud někdo chce přijímat do úst, bude to možné individuálně na vlastní žádost až po skončení bohoslužby
 • Jedenáctá Svatomichaelská pouť

  Srdečně zveme na malou milou venkovní Svatomichaelskou pouť u kaple sv. Michaela Archanděla na Pernikářce v úterý 29. 9. 2020 od 15 hodin do setmění.
 • FOTOGALERIE: II. hanspaulská výstava hub

  Prohlédněte si fotografie z II. ročníku hanspaulské výstavy hub pořádané farností sv. Matěje za laskavé podpory MČ Praha 6.
 • Druhá hanspaulská výstava hub

  Srdečně zveme v sobotu 19. září 2020 od 13 do 18 hodin na faru u sv. Matěje.